Naglis Kontrimas (Vilnius)

Santechnika, šildymas / vėdinimas

862563869   naglisk@gmail.com

Atlieku vidaus santechnikos darbus, demontuoju seną ketaus kanalizaciją, senus vamzdynus, sanitarinius prietaisus. Prijungiu naujus vamzdynus prie senos sistemos. Keičiu vandens maišytuvus, montuoju plautuves, praustuves, unitazus, vonias bei dušo kabinas.. pajungiu skalbimo mašinas, džiovykles, indaploves.

Montuoju vėdinimo sistemas, suskaičiuoju oro kiekius, bei suprojektuoju vėdinimo sistemas, parenku ir pasiūlau įrangą.

Saulius Grigoravicius
Greitai ir kokybiškai atliko darbus, netikėtai ištikus bėdai. Ačiū.
Auš Ra
Atsiliepimo teksto nėra.
Renata Avlasaitė
Visada padeda įvykus kokiai bėdai. Tiek su katilais, tiek su vamzdžiai ir jų pajungimais. Ūkiškai paaiškina kaip viskas veikia ir kaip ateityje išspręsti problemų. Labai rekomenduoju ypač namų santechnikos pajungimais!
Gabrielė Pridotkaitė
Namuose buvo problemų su kriaukle, ji neturėjo tvirtos atramos, dėl ko pradėjo svirti į žemės pusę. Šis meistras ją iš naujo pritvirtino pries kelis mėnesius ir iki šiol kriauklė stovi tarsi pritvirtinta pirmą dieną. Jau nekalbu apie kitus santechnikos darbus. Ne tik puikiai juos atlieka, bet ir ištaiso kitų klaidas.
Renata Umbra
Naglis mano miško trobelėje pajungė skalbyklę. Tikrai reikėjo pasistengti, nes laisvos vietos tarp unitazo ir boilerio buvo vos pora centimetrų! Skalbyklė sukasi jau antri metai, viskas puiku. Meistras tvarkingas ir pareigingas- rekomenduoju!!! :-)
Monika Vinckevičiūtė
Super. Puikus darbas! Viską sutvarkė per porą dienų. Tirkai malonus žmogus, pasiklausia praėjus laikui po darbų kaip ar viskas gerai. Super verta turėti reikalų su šiuo žmogumi.
Jovita Germanovič
Labai aukšta kaina už nekokybišką darbą: * per silpnai užveržtus vamzdžių sujungimus bėgo vanduo, teko patiems kažkaip užveržinėti; * vandens skaitliukams parinko (nepasitaręs su užsakovu) tokią nepatogią vietą, kad Vilniaus šilumos tinklų meistras apskritai atsisakinėjo statyti vandens skaitliuką. O dabar pažiūrėti skaitliukų duomenis yra labai nepatogu, nors buvo visos galimybės gerai matomoje vietoje įrengti abu skaitliukus. * Unitazą pastatė ne pagal instrukciją, t. y. be varžtų, tik priklijavo silikonu (net neatsiklausęs, pats taip nusprendė) ir tokiu būdu vos nesugadino naujo unitazo, kai jis virto, bakeliui prisipildžius vandeniu. * išsiblaškiusi asmenybė - vis pamiršta atsivežti kokį nors reikalingą instrumentą, detalę, todėl darbų atlikimas nusitesia. Neatvyko sutartu laiku užbaigti statyti vonią, be kurios gyvenu jau 3 savaites. Visą vakarą jo telefonas buvo išjungtas. Tai buvo paskutinis lašas, pripildęs mano kantrybės taurę, daugiau jam neskambinsiu, ieškosiu kito santechniko. * ir tai dar nebaigtinis jo broko sąrašas... Gailiuosi pasamdžiusi santechniką Naglį Kontrimą.