Pradinis puslapisReikalingas architektas
Lijana Galdikienė Staff asked 4 m. ago

Reikalingas architektas perdaryti  gyvenamą namą į nedidelį viešbutį. Reikalingos vizualizacijos, kaip turėtų atrodyti kambariai, bendros erdvės ir t.t. Gyvenamo ploto apie 250 kv.m.

5 Answers
Marta Viktorovna Staff answered 4 m. ago

Rekomenduoju interjero architektą Luką Gadeikį. Man perprojektavo kapitaliai butą, tačiau svariausia jo patirtis įrenginėjant viešąsias erdves Jungtinėje Karalystėje. Pasižiūrėkit: https://www.facebook.com/LukasGadeikis.lt/, manau, kad jums turėtų tikti. LT projektavo Esperanza resort’o registratūrą ir lobby barą.

Darius Osteika Staff answered 4 m. ago

Sveiki. Na jums reikės ne tik vizualizacijų. Keičiasi pastato paskirtis – reikės išpildyti visą eilę reikalavimų. Nebent planuojate veikti kaip nors pusiau nelegaliai…

Lijana Galdikienė Staff answered 4 m. ago

Nieko nelegalaus. bet kurį namą galima nuomoti, mokant mokesčius. Jį reikia perdaryti, kad būtų patogiau ir man, ir nuomininkams.

Lukas Revinskas Staff answered 4 m. ago

Architektas Lukas Revinskas
Projektuoju (+ idėjos ,vizualizacijos)
861879658
Taip pat darbų priežiūra.

Darius Osteika Staff answered 4 m. ago

Yra du būdai. 1. Nuomojate tai kas yra ir toliau ne jūsų rūpestis. 2. Nuomojate sutvarkytą daiktą. Skirsis kaina ir rizika. 
Pertvarkant bus statybos darbų, reiškia reikės kurio nors SLD (leidimo), reiškia būtinas projektas ir jo tikrinimas atsitikimui reglamentas ir teritorijų planavimo dokumentams. Na ir žinoma grožis, interjerai, supynės sode…