Grigorij Romadin (Vilnius)

Elektrikas, elektros instaliacija, pramoninė el. instaliacija, automatika

+37067986710   nebularium@gmail.com

Tvarkau, montuoju, remontuoju elektros instaliacija nuo rozėtes iki galios transformatoriaus pakeitimo. Remontuoju pramoninius įrengimus nuo gedimo nustatimo iki patuobilinimo. Darau movas 0,4 kV jėgos kabeliams. Tvarkau vartų automatika. Darau automatika ir movas šildymo kabeliams Devi, Rychem. Programuoju PLC Siemens LOGO, OMRON ZEN, EATON Easy. Galiu pasidaryti pramonine automatika pagal individualu užsakyma. Tvarkau elektrinius katilus, saunas. Užprogramuoju dažnio keitklius LS, SANTERNO, Lenze ir kitus. Tvarkau pneumatka. Keičiu guolius el. varikliuose.

Šis meistras neįkėlė savo darbų nuotraukų.

Paulius Ulickas
Malonus, komunikabilus ir tvarkingas. Puikiai susitvarke su problema, atvyko laiku, paaiskino kas kaip ir kodel. Tikrai rekomenduoju! Puikus meistras!
Raimundas Stankevičius
Ne tik puikiai atliko darbą, bet ir maloniai paaiškino ką daro ir dėl ko daro. Patarė dėl eletros instaliacijos ir apkrovų naudojant didelės galios prietaisus. Rekomenduoju.
Artūras Vilkanecas
Atsiliepimo teksto nėra.
Vilkaitė Akvilė
Atsiliepimo teksto nėra.
Arturas Sinkevicius
Esu dirbęs ir vadovavęs statyboms mačiau daug įvairių meistrų, Grigorijus atliko visus sutartus darbus kokybiškai ir laiku, anuomet norėčiau turėti savo grupėje/brigadoje tokį elektriką. Punktualus, gali elektros instaliacijos darbus atlikti savaitgaliais kas dažnai patogu dirbantiems. Rekomenduoju.
Kamilė Tilmantaitė
Atsiliepimo teksto nėra.
Genn Bo
Tvarkingai dirba ir teisingai padaro, patogiu laiku po darbo. Duoda patarimu ir paaiškina kas kaip ir kodėl. Kviesčiau dar
Алина Плотникова
Tikrai kokybiškai ir aiškiai paaiškina ir pataria kaip geriau padaryti.
Ula Gu
Grigorijus siaip labai malonus, graziai bendrauja, ko gero, gali kokybiskai sutvarkyti smulkius elektros darbus namie. Mums jis vede signalizacija, paeme pilna suma ir pazadejo uz keliu dienu pabaigti darbus. Nei uz keliu dienu nei uz keliu menesiu ju taip ir nebaige, mums nebekele ragelio. Teko ieskoti kas pabaigtu, vienas pazistamas meistras atvykes ir pamates padarytus darbus pasibaisejo - turejo viska perdaryti is naujo, signalizacijai vesti naudoti visai kitos paskirties laidai ir dar daug labai keistu dalyku pridaryta :)
Deimantas Ver
Susitareme kainas, sutareme terminus, atsiunte savo drauga, o pats dingo, draugas irgi pasiplove, nes vienas darbo neatliktu o objektas tikrai buvo nemazas.
Deimantas Ver
Susitareme kainas, sutareme terminus, atsiunte savo drauga, o pats dingo, draugas irgi pasiplove, nes vienas darbo neatliktu o objektas tikrai buvo nemazas.